150 hayvan sesleri

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 90
  • Dil Türkçe
  • Firma Micky Appz
150 hayvan sesleri mobil uygulaması sayesinden birden fazla hayvanın sesini mobil cihazınıza getiriyor.

Android cep telefonunuza indireceğiniz 150 hayvan sesleri mobil uygulaması sayesinde bir çok hayvanın sesini mobil cihazınızdan dinleyebileceksiniz.. Çocuklarınıza hayvanları öğretmek için oldukça ideal bir mobil uygulama olarak gördüğüm 150 hayvan seslerini Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. 

Yüksek çözünürlüklü hayvan resimleri eşliğinde hayvanların seslerine de erişebilirsiniz. Zengin içerikleri sayesinde kullanıcıları memnun etmeyi başaran 150 hayvan sesleri mobil uygulamasında adından da anlayacağınız üzere 150 hayvan resmi ve gerçekçi ses efekti bulunuyor. 

Bu hayvanlar sesleri mobil uygulamasında resimlere bakabilir, kolay gezinme özelliği ile kolayca eğlencenize devam edebilirsiniz. Bu hayvan uygulaması yüksek çözünürlüklü hayvan resimleri sunuyor ve hayvan görüntüleri üzerinde basit bir dokunuş ile her hayvan sesleri sırasıyla dinlemenize olanak sağlıyor.

Yeni kaydırma özellikleri hayvan seslerini ve resimlerini tek tek değiştirmeye yardımcı olacaktır. Dilediğiniz hayvan sesini istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz. Uygulama sizlere bunları tamamen ücretsiz olarak sunuyor. Üstelik bunların hepsini mobil cihazınızda bulunan tek bir uygulama içerisinden ulaşabilirsiniz. Bu da hem sizi eğlendirecek hem de çocuklarınızı. 

150 hayvan sesleri indir